KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12894153

nr 1289 4153

Blandteknik

Sylvia Strindberg, figurer, signerad, 23x30 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

700 kr

måndag 18 november 2019
kl 20:30:13